Međunarodni pozivi

Saznajte kojoj zoni pripada koja zemlja

 

Zona 1

Pozivi ka pozivnim brojevima u ovoj zoni iznose 7 dinara po minutu

Destinacija – Zona I Pozivni broj
Bugarska 359
Grčka 30
Mađarska 36
Rumunija 40
Austrija 43
Belgija 32
Češka Republika 420
Danska 45
Francuska 33
Holandija 31
Italija 39
Kipar 357
Luksemburg 352
Malta 356
Nemačka 49
Norveška 47
Poljska 48
Slovačka 421
Slovenija 386
Španija 34
Švajcarska 41
Švedska 46
Velika Britanija 44
Kanada 1
Kina 86
Meksiko 52
SAD 1
Australija 61

Zona 2

Pozivi ka pozivnim brojevima u ovoj zoni iznose 17 dinara po minutu

Destinacija – Zona II Pozivni broj
Hong Kong 852
Indija 91
Izrael 972
Japan 81
Južnoafrička Republika 27
Novi Zeland 64
Bosna i Hercegovina 387
Bugarska M 35948
Bugarska M 35987
Bugarska M 35988
Bugarska M 35989
Bugarska M 35998
Mađarska M 3620
Mađarska M 3630
Mađarska M 3670
Grčka M 3069
Crna Gora 382
Finska 358
Turska 90
Rumunija M 407
Austrija M 43644
Austrija M 43650
Austrija M 43651
Austrija M 43652
Austrija M 43653
Austrija M 43655
Austrija M 43657
Austrija M 43659
Austrija M 43660
Austrija M 43661
Austrija M 43663
Austrija M 43664
Austrija M 43665
Austrija M 43666
Austrija M 43667
Austrija M 43668
Austrija M 43669
Austrija M 4367
Austrija M 4368
Austrija M 4369
Belgija M 3246
Belgija M 3247
Belgija M 3248
Belgija M 3249
Češka Republika M 4206
Češka Republika M 4207
Danska M 4531
Danska M 4540
Danska M 4541
Danska M 4542
Danska M 4550
Danska M 4551
Danska M 4552
Danska M 4553
Danska M 4560
Danska M 4561
Danska M 4571
Danska M 4581
Finska M 3584
Finska M 35850
Francuska M 336
Holandija M 316
Italija M 393
Izrael M 9725
Kipar M 35796
Kipar M 35797
Kipar M 35799
Malta M 35677
Malta M 35679
Malta M 35698
Malta M 35699
Nemačka M 4915
Nemačka M 4916
Nemačka M 4917
Norveška M 474
Norveška M 479
Poljska M 4850
Poljska M 4851
Poljska M 4860
Poljska M 4866
Poljska M 4869
Poljska M 4872
Poljska M 4879
Poljska M 4888
Slovačka M 42190
Slovenija M 38620
Slovenija M 38621
Slovenija M 38630
Slovenija M 38631
Slovenija M 38640
Slovenija M 38641
Slovenija M 38650
Slovenija M 38651
Slovenija M 38660
Slovenija M 38661
Slovenija M 38670
Slovenija M 38671
Velika Britanija M 447
Ukrajina 380
Španija M 346
Švajcarska M 4170
Švajcarska M 4172
Švajcarska M 4173
Švajcarska M 4174
Švajcarska M 4175
Švajcarska M 4176
Švajcarska M 4177
Švajcarska M 4178
Švajcarska M 4179
Švedska M 467

Zona 3

Pozivi ka pozivnim brojevima u ovoj zoni iznose 38 dinara po minutu

Destinacija – Zona III Pozivni broj
Hrvatska 385
Albanija 355
Makedonija 389
Luksemburg M 3526
Rusija 7
Turska M 9050
Turska M 9053
Turska M 9054
Turska M 9055
Ukrajina M 38039
Ukrajina M 38050
Ukrajina M 38063
Ukrajina M 38066
Ukrajina M 38067
Ukrajina M 38068
Ukrajina M 3809
Irak 964
Irak M 96477
Irak M 96478
Irak M 96479
Japan M 8170
Japan M 8180
Japan M 8190
Meksiko M 521
UAE 971
Australija M 614
Južnoafrička Republika M 2772
Južnoafrička Republika M 2773
Južnoafrička Republika M 2774
Južnoafrička Republika M 2776
Južnoafrička Republika M 2778
Južnoafrička Republika M 2782
Južnoafrička Republika M 2783
Južnoafrička Republika M 2784
Novi Zeland M 642
Andora 376
Farska Ostrva 298
Gibraltar 350
Irska 353
Island 354
Portugal 351
San Marino 378
Vatikan 379

Zona 4

Pozivi ka pozivnim brojevima u ovoj zoni iznose 66 dinara po minutu

Destinacija – Zona IV Pozivni broj
Albanija M 3556
Bosna i Hercegovina M 3876
Hrvatska M 3859
Crna Gora M 38263
Crna Gora M 38269
Crna Gora M 38267
Crna Gora M 38268
Makedonija M 3897
Letonija 371
Lihtenštajn 423
Litvanija 370
Moldavija 373
Monako 377
Slovenija M (IPKO Kosovo) 38643
Slovenija M (IPKO Kosovo) 38649
Avganistan 93
Azerbejdžan 994
Belorusija 375
Bangladeš 880
Brunej 673
Butan 975
Estonija 372
Filipini 63
Grenland 299
Gruzija 995
Indonezija 62
Iran 98
Jermenija 374
Južna Koreja 82
Kambodža 855
Kazahstan 76
Kazahstan 77
Kirgistan 996
Laos 856
Liban 961
Makao 853
Malezija 60
Mijanmar 95
Mikronezija 691
Mongolija 976
Nepal 977
Pakistan 92
Palestina 970
Severna Koreja 850
Singapur 65
Sirija 963
Šri Lanka 94
Tadžikistan 992
Tajland 66
Tajvan 886
Turkmenistan 993
Uzbekistan 998
Vijetnam 84

Zona 5

Pozivi ka pozivnim brojevima u ovoj zoni iznose 96 dinara po minutu

Destinacija – Zona V Pozivni broj
Alžir 213
Američka devičanska ostrva 1340
Američka Samoa 1684
Angila 1264
Angola 244
Antigva i Barbuda 1268
Argentina 54
Aruba 297
Asension 247
Australijske eksterne teritorije 672
Bahami 1242
Bahrein 973
Barbados 1246
Belize 501
Benin 229
Bermuda 1441
Bocvana 267
Bolivija 591
Brazil 55
Britanska devičanska ostrva 1284
Burkina Faso 226
Burundi 257
Centralnoafrička Republika 236
Čad 235
Čile 56
Demokratska republika Kongo 243
Diego Garsija 246
Dominikana 1767
Dominikanska Republika 1809
Dominikanska Republika 1829
Dominikanska Republika 1849
Džibuti 253
Egipat 20
Ekvador 593
Ekvatorijalna Gvineja 240
El Salvador 503
Eritreja 291
Etiopija 251
Fidži 679
Folklandska ostrva (Malvini) 500
Francuska Gvajana 594
Francuska Polinezija 689
Gabon 241
Gambija 220
Gana 233
Grenada 1473
Guam 1671
Gvadelupe 590
Gvatemala 502
Gvineja 224
Gvineja Bisao 245
Gvajana 592
Haiti 509
Holandski Antili 599
Honduras 504
Istočni Timor 670
Jamajka 1876
Jemen (Arapska republika) 967
Jemen (Narodna republika) 969
Jordan 962
Južni Sudan 211
Kajmanska ostrva 1345
Kamerun 237
Katar 974
Kejp Verde 238
Kenija 254
Kiribati 686
Kolumbija 57
Komoros i Majote 269
Kostarika 506
Kuba 53
Kukova ostrva 682
Kuvajt 965
Lesoto 266
Liberija 231
Libija 218
Madagaskar 261
Malavi 265
Maldivi 960
Mali 223
Maroko 212
Martinik 596
Maršalska ostrva 692
Mauricijus 230
Mauritanija 222
Monserat 1664
Mozambik 258
Namibija 264
Nauru 674
Niger 227
Nigerija 234
Nikaragva 505
Niue 683
Nova Kaledonija 687
Obala Slonovače 225
Oman 968
Palau 680
Panama 507
Papua Nova Gvineja 675
Paragvaj 595
Peru 51
Portoriko 1787
Portoriko 1939
Republika Kongo 242
Reunion 262
Ruanda 250
Sao Tome i Principe 239
Saudijska Arabija 966
Sejšeli 248
Senegal 221
Severno-marijanska ostrva 1670
Sijera Leone 232
Solomonova ostrva 677
Somalija 252
Sudan 249
Surinam 597
Svazilend 268
Sv. Helena 290
Sv. Kits i Nevis 1869
Sv Lucia 1758
Sv. Martin i Bartolomej 1784
Sv. Pjer i Mikelon 508
Sv. Vinsent i Grenadini 1784
Tanzanija 255
Togo 228
Tokelau 690
Tonga 676
Trinidad i Tobago 1868
Tunis 216
Turks i Kaikos 1649
Tuvalu 688
Uganda 256
Urugvaj 598
Vanuatu 678
Venecuela 58
Volis i Futuna 681
Zambija 260
Zapadna Samoa 685
Zimbabve 263
Austrija Premium 43711
Austrija Premium 43730
Austrija Premium 43740
Austrija Premium 43810
Austrija Premium 43820
Austrija Premium 439
Belgija Premium 32463
Belgija Premium 32466
Bosna i Hercegovina Premium 387703005
Bosna i Hercegovina Premium 38703006
Bosna i Hercegovina Premium 38703007
Bosna i Hercegovina Premium 38703008
Bugarska Premium 359882970
Češka Republika Premium 42084
Francuska Premium 338
Francuska Premium 3363800
Francuska Premium 3364000
Francuska Premium 3364001
Francuska Premium 3364002
Francuska Premium 3364003
Francuska Premium 3364004
Holandija Premium 3166
Holandija Premium 3167
Holandija Premium 318
Holandija Premium 319
Italija Premium 39878
Italija Premium 39144
Italija Premium 39166
Italija Premium 39178
Italija Premium 39199
Italija Premium 3984
Italija Premium 39892
Letonija Premium 3712400
Letonija Premium 3712840
Letonija Premium 3712018
Letonija Premium 37181046
Letonija Premium 37181047
Letonija Premium 37181048
Letonija Premium 37181049
Lihtenštajn Premium 4238
Lihtenštajn Premium 4239
Litvanija Premium 3707
Litvanija Premium 3708
Litvanija Premium 3709
Litvanija Premium 37037368
Litvanija Premium 37037369
Litvanija Premium 37042521
Litvanija Premium 37042522
Litvanija Premium 37046450
Litvanija Premium 37046467
Litvanija Premium 370521939
Litvanija Premium 370521941
Litvanija Premium 37052528
Litvanija Premium 37052529
Litvanija Premium 37052530
Litvanija Premium 37052654
Litvanija Premium 37070712
Litvanija Premium 37090308
Litvanija Premium 37090309
Litvanija Premium 37090905
Litvanija Premium 37091091
Litvanija Premium 37037250
Litvanija Premium 37037251
Litvanija Premium 37037252
Makedonija Premium 38982
Makedonija Premium 38988
Nemačka Premium 49180
Nemačka Premium 49900
Norveška Premium 470
Norveška Premium 471881
Norveška Premium 471882
Norveška Premium 478
Poljska Premium 48118913
Poljska Premium 482219888
Poljska Premium 482219889
Rusija Premium 7803
Rusija Premium 7809
Španija Premium 3470
Španija Premium 3480
Španija Premium 3490
Švajcarska Premium 4174
Švajcarska Premium 4175
Švajcarska Premium 4184
Švajcarska Premium 41860
Švajcarska Premium 4190
Švedska Premium 4674
Švedska Premium 4677
Švedska Premium 46900
Švedska Premium 46939
Švedska Premium 46944
Švedska Premium 4699
Turska Premium 9059
Turska Premium 908
Turska Premium 909
Velika Britanija Premium 4470
Velika Britanija Premium 4476
Velika Britanija Premium 448
Velika Britanija Premium 449

Zona 6

Pozivi ka pozivnim brojevima u ovoj zoni iznose 750 dinara po minutu

Destinacija – Zona VI Pozivni broj
Inmarsat Aero 8703
Inmarsat B HSD 87039
Inmarsat B 8705
Inmarsat M 8706
Inmarsat GFS HSD 87060
Inmarsat MINI MGFS 87076
Inmarsat BGAN 87077
Inmarsat BGAN HSD 87078
Inmarsat B 8713
Inmarsat B HSD 87139
Inmarsat Aero 8715
Inmarsat M 8716
Inmarsat GFS HSD 87160
Inmarsat MINI MGFS 87176
Inmarsat B 8723
Inmarsat B HSD 87239
Inmarsat Aero 8725
Inmarsat M 8726
Inmarsat GFS HSD 87260
Inmarsat MINI MGFS 87276
Inmarsat A 8731
Inmarsat B 8733
Inmarsat B HSD 87339
Inmarsat Aero 8735
Inmarsat M 8736
Inmarsat GFS HSD 87360
Inmarsat MINI MGFS 87376
Inmarsat A 8738
Inmarsat B 8743
Inmarsat B HSD 87439
Inmarsat Aero 8745
Inmarsat M 8746
Inmarsat GAN FLEET SWIFT HSD 87460
Inmarsat MINI M GAN FLEETSWIFT 87476
Ellipso 8812
Ellipso 8813
Iridium 8816
Iridium 8817
Globalstar 881839
Globalstar 881939
British Tel. Global Office 88210
EMS Reg.Mobile Satellite Syst. 88213
Thuraya Satellites 88216
MCP 88232
Oration 88233
Seanet 88242
ONAIR 88298
Aeromobile 88299
Telenor Conexxion 883120